بارگذاری...

استریو آرام

استریو آرام بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی خودرو با هدف عرضه محصولات به صورت مستقیم به دست مصرف کننده در سرتاسر کشور پهناور ایران شروع به کار کرد. تمام کالا های استریو آرام به صورت مستقیم از تولید کننده تهیه شده و بدون واسطه به دست مصرف کننده می رسد.

نشانی: خیابان مسجد سید ,نرسیده به چهارراه پنج رمضان
تلفن: 09138007009
ایمیل: info@stereoaram.ir

انواع آپشن های خودرو

آپشنهای خودرو گزینه ایی برای داشتن راحتی بیشتر است ولی در دهه اخیر از این هدف فاصله گرفته و میتوان در اتومبیل های لوکس آِپشن هایی را یافت که بیشتر جنبه تشریفاتی دارند که در این جا به چهار مورد از آنها اشاره خواهیم کرد.

۱- ایرز کرفت مرسدس بنز
بهترین بخش در مورد داشتن یک سقف باز شو ، لذت بردن ازهوای آزاد است، باد میان موی شما، نسیم گرم بر گردن شما می وزد. بدترین بخش، حداقل در بسیاری از کشورها، این است که قادر به استفاده از این قابلیت برای بیشتر طول سال نیست. اما نگران نباشید – در حال حاضر زمانی که هوا کمی سردتر می شود یا خورشید به صورت مایل می تابد، شما می توانید در کابین خلبانی مرسدس بنز خود را با کمک ایرز کرفت گرم کنید. سیستم اختیاری،هوا را در صندلی های عقب پشت گردن مسافران به گردش در می آورد و باعث ایجاد فضای دلنشین برای سرنشینان می شود.

۲- بسته شدن خودکار درب ها
درهای گرانقیمت در یک ماشین گران قیمت بسیار عجیب است. بهتر است فقط آنها را به آرامی ببندید تا زمانی که یک کلیک را بشنوید و سپس اجازه دهید اتومبیل برای شما بقیه راه را ببندند. در اکثر اتومبیل ها، اگر درب را به آرامی ببندید، مجبورید آن را باز کنید و محکم تر ببندید، اما نه در بسیاری از اتومبیل های لوکس، که دارای یک سیستم است که به آرامی درب را برای شما نگه می دارد.

۳- کنترل مجازی آسمان
این آپشن در مدل های SL و SLK مرسدس بنز موجود است و این یک سقف کشویی شیشه ای است که با لمس یک دکمه از شفاف تا عمدتا مبهم تغیر می کند به جای سایه خورشید برای حفظ محیط داخلی، یک دکمه را فشار داده و یک ال سی دی بین پانل های شیشه ای در سقف تیره می شود. این کاملا به عنوان یک سقف واقعی و یا سایه کشویی پلاستیکی کار نمی کند، اما می تواند در دسته آپشن های نو ظهور قرار بگیرد.

۴- صندلی ماساژ
اشتباه نکنید، این یک صندلی ماساژ بزرگ نیست. صندلی ها حتی لرزنده نیستند؛ اغلب اوقات آنها فقط پشت شما را به آرامی به حالت ضربه ای ماساژ می دهند. مرسدس بنز حتی تا آنجا پیش رفته که صندلی هایش را “ماساژ سنگ گرم” می نامند. با این حال، همراه با بخاری صندلی، خودروسازان لوکس از آئودی تا بی ام و که این صندلی های ماساژ را ارائه می دهند، به نظر می رسد خریداران آنها را پیدا می کنند.

نصب دکمه استارت در اصفهان

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب سیستم صوتی در اصفهان

خرید دزدگیر سیم کارتی در اصفهان

نصب دزدگیر خودرو در اصفهان

خرید مانیتور خودرو در اصفهان

نصب شیشه دودی خودرو در اصفهان

کروز کنترل در اصفهان

دوربین خودرو 360 در اصفهان

کی لس استارتر خودرو در اصفهان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *