بارگذاری...

استریو آرام

استریو آرام بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی خودرو با هدف عرضه محصولات به صورت مستقیم به دست مصرف کننده در سرتاسر کشور پهناور ایران شروع به کار کرد. تمام کالا های استریو آرام به صورت مستقیم از تولید کننده تهیه شده و بدون واسطه به دست مصرف کننده می رسد.

نشانی: خیابان مسجد سید ,نرسیده به چهارراه پنج رمضان
تلفن: 09138007009
ایمیل: info@stereoaram.ir

بهترین آپشن های خودرو

بعضی از آپشن ها باعث می شوند تا خودرو شما سریع تر و آسان تر به فروش برسد در حالی که بعضی از آپشن ها فقط باعث هدر رفتن پول شما می شوند. در این جا ما به بررسی آپشن هایی می پردازیم که باعث فروش هر چه سریع تر خودرو شما می شود.

۱- ترمز اظطراری خودکار
آپشنی است که می تواند زندگی شما را نجات دهد! اکثر مردم موافق هستند که این آپشن بسیار ارزشمند است.ترمز اظطراری خودکار سیستمی است که از خطرات ناگهانی از طریق اسکن مسیر جلو ماشین جلو گیری می کند، اگر سنسور تشخیص یک تصادف در آینده را بدهد به راننده هشدار می دهد و اگر راننده نتواند واکنش مناسب نشان دهد ترمز اضطراری می کند.

۲- گیربکس اتوماتیک
گیربکس اتوماتیک مناسب کسانی است که می‌خواهند مسافت های طولانی را بپیمایند،خانواده های جوان و کسانی که کم تر از موبایل خود استفاده می کنند. و هنگام فروش خودرو های اتوماتیک تقریبا پول پرداختی شما برای این‌ آپشن باز می گردد.

۳- چرخ های آلیاژی
در صنعت خودرو به این آپشن ها، آپشن مرحله ای می گویند : شرایطی که برخی از ویژگی ها به عنوان آپشن های مورد انتظار مطرح می شوند، تا جایی که همه چنین آپشنی را می‌ خواهند، حتی در ارزان ترین اتومبیل ها. چرخ های آلومینیومی نمونه خوبی از این نوع آپشن ها هستند. چند سال پیش، آن ها یک آپشن بودند، اما در حال حاضر اکثر اتومبیل ها آن ها را به عنوان استاندارد در خودرو های خود به کار می‌برند.این امکان وجود دارد که به چرخ های آلیاژی بزرگتر ارتقا یابند. آن ها ممکن است ظاهر جذابی به خودرو شما بدهند اما هنگام فروش پول اضافی بابت آن ها دریافت نخواهید کرد. نسخه های اولیه اتومبیل هایی مانند فورد فیستا و یا فیات پاندا هنوز هم با چرخ های فولادی عرضه می شوند؛ برای اینکه خودرو خود را هنگام فروش راحت تر بفروش برسانید چرخ های آلومینیومی را فراموش نکنید.

۴-دوربین عقب
یک دوربین عقب خوب باعث می شود که پارک کردن راحت تر و ایمن تر بشود، ومانند این است که یک جفت چشم اضافی را در اختیار راننده قراربدهید. وقتی که برای اولین بار امتحان شد تعداد زیادی از مردم‌ نمی توانستند رانندگی بدون آن را تصور کنند.

 

نصب دکمه استارت در اصفهان

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب سیستم صوتی در اصفهان

خرید دزدگیر سیم کارتی در اصفهان

نصب دزدگیر خودرو در اصفهان

خرید مانیتور خودرو در اصفهان

نصب شیشه دودی خودرو در اصفهان

کروز کنترل در اصفهان

دوربین خودرو 360 در اصفهان

کی لس استارتر خودرو در اصفهان

1 نظر ثبت شده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *