بارگذاری...

استریو آرام

استریو آرام بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی خودرو با هدف عرضه محصولات به صورت مستقیم به دست مصرف کننده در سرتاسر کشور پهناور ایران شروع به کار کرد. تمام کالا های استریو آرام به صورت مستقیم از تولید کننده تهیه شده و بدون واسطه به دست مصرف کننده می رسد.

نشانی: خیابان مسجد سید ,نرسیده به چهارراه پنج رمضان
تلفن: 09138007009
ایمیل: info@stereoaram.ir

بهترین آپشن های خودرو

به طور کلی، اتومبیل ها با آپشن های مختلف عرضه می شوند، و اتومبیل گران تر شامل تجهیزات بیشتری از نمونه استاندارد ماشین است . یک آپشن گزینه ای است که در قیمت نمایشگاه ماشین حساب نمی شود، اما شما می توانید با پرداخت اضافی آن را در وسیله نقلیه خود نصب کنید.آپشن ها ی زیادی وجود دارند ازجمله نوع نقاشی ، نوع و اندازه موتور و جنس چرخ ها . ابزارهای مختلفی برای داخل ماشین وجود دارد، مانند ارائه اتصال به گوشی های هوشمند و یا سیستم های صوتی بزرگ.

۱- سانروف دید وسیع:
سانروف ها با استفاده ازسیستم تهویه مطبوع هوا در صنعت خودرو سازی محبوبیت خود را از دست داده بودند اما با به بازار آمدن نسخه های جدید مانند سانروف دید وسیع دوباره جایگاه خود را در بین آپشن ها بدست آورده اند. سانروف های دید وسیع با افزایش عبور نور و قابلیت دیده شدن توسط سرنشین های جلو وعقب برای خریداران خودرو به گزینه ای جذاب تبدیل شده است.

۲- رنگ سفارشی:
بسیاری از سازندگان ماشین در حال حاضر به مشتریان فرصت می دهند تا ازبین رنگ های بی شماری انتخاب کنند یا حتی سایه هایی را که دوست دارند در رنگ خودرو خود ایجاد کنند. با این حال، انتخاب چنین رنگ شخصی برای اتومبیل تقاضا برای خرید آن را کاهش می دهد .

۳- چراغ های پایین درب خودرو:
این چراغ ها ممکن است فانتزی به نظر برسند چون فقط در تاریکی شب می درخشند و هنگام فروش خودرو پول اضافه ایی بابت آن ها دریافت نخواهید کرد.

۴- لاستیک های صاف :
به طور کلی اگر لاستیک های زاپاس بزرگ یا کوچک باشند خیلی بهتر از این است که زاپاس شما لاستیک های صاف باشند. رانندگی با لاستیک های صاف سخت تراست مخصوصا در جاده های نرم .

۵- رانندگی چهار چرخ:
در صورت وجود یکی از گران ترین آپشن ها ست. بنابراین قبل از انتخاب آن از خود بپرسید که آیا به آن نیاز دارید؟ آیا تا به حال شرایط دشوار رانندگی مانع از رسیدن شما به مقصد تان شده است !؟ آیا یک مجموعه از لاستیک ها تمام فصل انتخاب موثری است!؟ نه تنها برای آپشن رانندگی چهار چرخ هزینه بیشتری را پرداخت می کنید بلکه هزینه های جاری بیشتری را نیز باید بپردازید.

 

نصب دکمه استارت در اصفهان

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب سیستم صوتی در اصفهان

خرید دزدگیر سیم کارتی در اصفهان

نصب دزدگیر خودرو در اصفهان

خرید مانیتور خودرو در اصفهان

نصب شیشه دودی خودرو در اصفهان

کروز کنترل در اصفهان

دوربین خودرو 360 در اصفهان

کی لس استارتر خودرو در اصفهان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *