بارگذاری...

استریو آرام

استریو آرام بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی خودرو با هدف عرضه محصولات به صورت مستقیم به دست مصرف کننده در سرتاسر کشور پهناور ایران شروع به کار کرد. تمام کالا های استریو آرام به صورت مستقیم از تولید کننده تهیه شده و بدون واسطه به دست مصرف کننده می رسد.

نشانی: خیابان مسجد سید ,نرسیده به چهارراه پنج رمضان
تلفن: 09138007009
ایمیل: info@stereoaram.ir

خودروهایی با دوربین ۳۶۰ درجه

خودرو خود را ایمن تر و آسوده خاطر تر پارک کنید. اما دوربین ۳۶۰ درجه چگونه کار می کند؟

خودرو ها روز به روز بزرگتر می شوند. فقط به مینی و یا فولکس‌ واگن گلف در مقایسه با اولین تکرار آن‌ها نگاه کنید و متوجه موضوع خواهید شد.
خودروهایی همچون نیسان Qashqai، پژو ۳۰۰۸ وSkoda Karoq نیز در حال افزایش محبوبیت هستند.
این نوع خودروها براساس خانواده هاچ بک هستند، اما ارتفاع سواری را افزایش داده‌اند وعموما بلندتر و پهن‌تر هستند. خوشبختانه، تکنولوژی به موازات سایز ماشین‌ها رشد می‌کند و تجهیزات زیادی در آنجا وجود دارد که به یکی از بزرگ‌ترین مشکلات مربوط به خودروهای بزرگ کمک می‌کند: پارکینگ.
اکثر ماشین‌های جدید نوعی سنسور متصل به آن‌ها دارند که در رابطه با این که چقدر به یک شی نزدیک هستید، بوق می‌زنند. برخی حتی دوربین عکس هم دارند، پس شما می‌توانید پشت سر خود را ببینید. اما یکی از آخرین گرایش‌ها در میان تولید کنندگان، استفاده از یک دوربین ۳۶۰ درجه است.

دوربین خودرو 360 در اصفهان چیست؟

دوربین خودرو 360 در اصفهان دید چشم یک پرنده از خودروی شما را به شما می‌دهد، بنابراین شما می‌توانید همه اطراف خود را در هنگام مانور ببینید. دیدن خودروی خود از بالا، به شما نشان می ‌دهد که خودروی شما دقیقا کجا است، همچنین جایی که اشیا اطراف شما هستند. به طور کلی، این سیستم‌ها تنها در سرعت‌های پارک کار می‌کنند، بنابراین در حالی که در سرعت‌های نرمال حرکت می‌کنید، به آن‌ها دسترسی ندارید.

دوربین ۳۶۰ درجه چگونه کار می‌کند؟
این سیستم‌ها از ویدئو استفاده می‌کنند (معمولا حداقل ۴) که در اطراف خودرو قرار گرفته‌اند، تا یک تصویر را بر روی صفحه نمایش که از بالا به نظر می‌رسد، ایجاد کنند. آن‌ها همچنین به شما اجازه می‌دهند که در همان زمان به دیدگاه‌های جلو و عقب نگاه کنید. در نهایت شما می توانید با صرف هزینه اندک خودرو خود را به یک ماشین ایده آل تبدیل نمایید.

کی لس استارتر خودرو در اصفهان

دوربین خودرو 360 در اصفهان

کروز کنترل در اصفهان

نصب شیشه دودی خودرو در اصفهان

خرید مانیتور خودرو در اصفهان

نصب دزدگیر خودرو در اصفهان

خرید دزدگیر سیم کارتی در اصفهان

نصب سیستم صوتی در اصفهان

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب دکمه استارت در اصفهان

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *