بارگذاری...

استریو آرام

استریو آرام بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی خودرو با هدف عرضه محصولات به صورت مستقیم به دست مصرف کننده در سرتاسر کشور پهناور ایران شروع به کار کرد. تمام کالا های استریو آرام به صورت مستقیم از تولید کننده تهیه شده و بدون واسطه به دست مصرف کننده می رسد.

نشانی: خیابان مسجد سید ,نرسیده به چهارراه پنج رمضان
تلفن: 09138007009
ایمیل: info@stereoaram.ir

مزایای مانیتورهای بی سیم

یک دستگاه جالب و ضد سرقت که در خودرو ها قابل نصب می باشد، یک مانیتور بچه است. مانیتورهای زیادی وجود دارند که بی سیم هستند و دارای دید در شب و صوتی هستند که به شما این امکان را می دهند که مانیتور را در ماشین خود بگذارید و بازخورد زنده از آنچه اتفاق می افتد را دریافت کنید. باتری های آن “بسته های شارژ” نیز در دسترس هستند، بنابراین شما مجبور نیستید مانیتور را خارج از ماشین قرار دهید، فقط باتری را جایگزین کنید تا نظارت کامل بر آنچه اتفاق می افتد داشته باشید. بیشتر سارقان اتومبیل از سرقت ماشین منصرف خواهند شد اگر یک دوربین فیلمبرداری قابل مشاهده از طریق پنجره وجود داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که صدا را روی گیرنده تا آخرین حد خود قرار داده اید، به این ترتیب وقتی یک پنجره شکسته می شود صدای آن را می شنوید.
مانیتور ماشین کودک، راحتی، آرامش خاطر، ایمنی و احتمالا لذت قابل توجهی را در طول سفرهای طولانی با عزیزان خود به شما اضافه خواهد کرد. تصور کنید که بتوانید کودک خود را در صندلی ماشین خود در هنگام رانندگی بدون نیاز به چرخش در هر نور قرمز ببینید. دستگاه نظارت تصویری اتومبیل دیجیتال یک محصول نسبتا جدید در بازار است و فناوری مانیتور خانگی را به ماشین شما منتقل می کند. دوربین فیلمبرداری به پایه یا پنجره مجاور محدود شده و به طور مداوم ویدئویی از کودک شما را به یک مانیتور نمایشگر که در داشبورد شما قرار گرفته است می فرستد. در نهایت شما می توانید با صرف هزینه اندک این دستگاه ارزشمند را از فروشگاه های معتبر تهیه کنید.

 

نصب دکمه استارت در اصفهان

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب سیستم صوتی در اصفهان

خرید دزدگیر سیم کارتی در اصفهان

نصب دزدگیر خودرو در اصفهان

خرید مانیتور خودرو در اصفهان

نصب شیشه دودی خودرو در اصفهان

کروز کنترل در اصفهان

دوربین خودرو 360 در اصفهان

کی لس استارتر خودرو در اصفهان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *