بارگذاری...

استریو آرام

استریو آرام بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی خودرو با هدف عرضه محصولات به صورت مستقیم به دست مصرف کننده در سرتاسر کشور پهناور ایران شروع به کار کرد. تمام کالا های استریو آرام به صورت مستقیم از تولید کننده تهیه شده و بدون واسطه به دست مصرف کننده می رسد.

نشانی: خیابان مسجد سید ,نرسیده به چهارراه پنج رمضان
تلفن: 09138007009
ایمیل: info@stereoaram.ir

پنج مزیت سیستم های ردیابی خودرو

چه کسانی از سیستم ردیابی خودرو استفاده می کنند؟ چه شرکت هایی از اجرای تکنولوژی جی پی اس نفع می برند؟ سیستم ردیابی وسیله نقلیه چیست؟

۱- سیستم ردیابی وسیله نقلیه جی پی اس شامل یک دستگاه ردیابی داخل یک وسیله نقلیه همراه با یک سرور مرکزی و نرم افزاری است که به کاربر اجازه می دهد تا ناوگان را از مقر اصلی ردیابی کند.

۲- اطلاعات با استفاده از ماهواره های موقعیت یابی جغرافیایی که سرعت، موقعیت و جهت سفر هر وسیله نقلیه را مشخص می کند.

۳- جی پی اس در داخل وسیله نقلیه، موقعیت واقعی خود را در فواصل منظم در تمام زمان ها مشخص می کند.این فاصله معمولا در حدود یک تا دو دقیقه بسته به تنظیمات تولید کننده جی پی اس است.

۴- با استفاده ازسیستم یادآوری خودکار مسافت پیموده شده ، ممکن است زمان صرف شده برای تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه کاهش یابد. علاوه بر این، با داشتن سرویسی که نشان می دهد وسایل نقلیه خود را به طور منظم سرویس می شده است باعث می شود که خودرو شما به قیمت بالاتری به فروش برسد.همچنین می تواند از جریمه های مربوط به مسائلی مانند ساییدگی لاستیک و مالیات جلوگیری کند چون سیستم یادآوری خودکار منجر به سرویس کردن منظم ماشین شما شده است.

۵- سیستم های ردیابی خودرو می توانند به کاهش هزینه های جاری به خصوص برای کسانی که سریع رانندگی می کنند و سوخت را هدر می دهند بشود. با تمرکز بر این رانندگان، نه تنها باعث کاهش هزینه های سوخت و نگهداری، بلکه باعث کاهش حق بیمه نیز می شود.

 

نصب دکمه استارت در اصفهان

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب سیستم صوتی در اصفهان

خرید دزدگیر سیم کارتی در اصفهان

نصب دزدگیر خودرو در اصفهان

خرید مانیتور خودرو در اصفهان

نصب شیشه دودی خودرو در اصفهان

کروز کنترل در اصفهان

دوربین خودرو 360 در اصفهان

کی لس استارتر خودرو در اصفهان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *