استریو آرام http://stereoaram.ir بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی خودرو Sun, 10 Mar 2019 08:00:59 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.2.4 نکات رانندگی در هوای بارانی و جاده لغزنده http://stereoaram.ir/%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%87%d9%88%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%88-%d8%ac%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%84%d8%ba%d8%b2%d9%86/ http://stereoaram.ir/%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%87%d9%88%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%88-%d8%ac%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%84%d8%ba%d8%b2%d9%86/#respond Sun, 10 Mar 2019 08:00:42 +0000 http://stereoaram.ir/?p=2897 هرساله با رسیدن به فصل پاییز، شاهد آغاز بارندگی ها در شهر ها و جاده های کشور هستیم، رانندگی در شرایط بارانی ابدا موضوع سرگرم کننده ای نیست، در این شرایط غالبا دید رانندگان و عابرین بسیار ضعیف تر از حالت عادیست و سطح جاده ها و خیابان ها نیز لغزنده است، و آنچه اکثریت میخواهند، این است که زودتر به مقصد خود برسند…

بنابراین تعجبی ندارد که روزهای بارانی، از پر حادثه ترین و خطرناک ترین روزها برای رانندگی هستند.

راهنمای کامل رانندگی در هوای بارانی

شرایط نا مساعد جاده وقتی با بی احتیاطی و نا آگاهی رانندگان در مورد چگونگی راندن در این شرایط همراه می شود، می‌تواند حوادث و سانحه های بسیاری ایجاد کند.

بایدها و نباید های رانندگی در باران

اما رانندگی در باران، انطور که بنظر می‌رسد هم ترسناک نیست، چرا که با دانستن نکات ایمنی و رعایت چند نکته ساده، می توانید سفری آسوده و ایمن را تجربه کنید.

هرچند همچنان باید به این نکته اشاره کنیم که شما هرچقدر هم به اصول رانندگی در باران آشنا باشید و آنهارا به درستی رعایت کنید، اما خطر دیگر رانندگان نا آگاه که بدون احتیاط لازم می رانند، همواره وجود داشته و ممکن است بی احتیاطی آن ها برای شما دردسر ساز شود، بنابر این تغییر زمان سفر به زمانی که اوضاع جوی مساعد تر باشد، همواره بهترین انتخاب است. اما در صورتی که چاره ای جز رانندگی در شرایط بارانی وجود نداشته باشد

با رعایت چه نکاتی می‌توانیم سفری امن و مطمئن را تجربه کنیم؟

در این مطلب تصمیم گرفتیم تا در کنار یکدیگر به مرور تمام نکاتی که لازم است در شرایط جوی نامناسب برای داشتن سفری امن و پر آرامش رعایت کنیم بپردازیم…، شاید بعضی از توصیه های نوشته شده در این مقاله در نظر بسیاری از شما، مواردی بدیهی و پیش پا افتاده بنظر برسند، یا برخی از شما هنگامی که تا اواسط این مطلب را مطالعه کردید، از طولانی بودن آن خسته شده و صفحه را ببندید! اما فراموش نکنیم دانستن و از آن مهم تر رعایت کردن تک تک این موارد، گاه می‌تواند شما و همسفرانتان را از خطرات بزرگ مالی و جانی مصون دارد، پس تا پایان مارا همراهی کرده و در آخر، نکاتی را که احتمالا از دید نویسنده پنهان مانده، در قسمت نظرات مطرح کنید…

راهنمای کامل رانندگی در هوای بارانی

به طور کلی مجموعه الزامات سفر در هوای بارانی به دو دسته کلی تقسیم می شوند، اول آماده بودن خودرو و تجهیزات آن و بعد، آگاهی و آمادگی راننده.

اماده بودن خودرو شامل چه مواردی می‌شود؟ 1- لاستیک مناسب!

تایرها، قسمتی از خودرو هستند که هوای بارانی و جاده خیس، بیشترین تاثیر را در عملکرد آنها می‌گذارد، وظیفه اصلی لاستیک خودرو حفظ اصطکاک و کشش کافی میان خودرو و سطح جاده است و در صورت لغزندگی جاده، کار تایر برای انجام این وظیفه سخت تر می شود.

تایر مناسب رانندگی در باران باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

– به نظر نگارنده، مدت زمانی که از تولید لاستیک گذشته، گاه می‌تواند مهم ترین مورد باشد، معمولا برخی لاستیک ها با گذشت زمان طولانی از تاریخ تولیدشان، خشک تر شده و چسبندگیشان مخصوصا در زمانی که جاده لغزنده است کاهش می یابد، بنابراین همواره حواستان به تاریخ تولید لاستیک خودرو باشد.

راهنمای کامل رانندگی در هوای بارانی

– مورد مهم بعدی، 4 فصل بودن تایر هاست، متاسفانه اکثر تایر های وارداتی موجود در بازار ما، تایرهای تابستانی هستند و نوع طراحی آج لاستیک های آنها به گونه ایست که نمی توانند به راحتی آب روی جاده را شکافته و به سمت خارج هدایت کنند.

بنابراین هنگام خرید لاستیک، به شکل آج و شیار های روی تایر نیز دقت کنید(هنگام خرید، به گفته های فروشنده اکتفا نکرده و حتما خودتان مشخصات تایر مورد نظر را از سایت سازنده چک کنید)

رانندگی در باران چه خطراتی در پی دارد؟

– مساله بعدی نیز میزان کارکرد لاستیک ها و مقدار آج لاستیک است، اگر آج لاستیک شما کم باشد، آب روی جاده به راحتی کنار نمیرود و باعث کاهش چسبندگی لاستیک به سطح زمین خواهد شد.

– مورد آخر، از مناسب بودن فشار هوای تایرها اطمینان حاصل کنید، کم یا زیاد بودن فشار هوا لاستیک نیز تاثیر مهمی در چسبندگی لاستیک و توانایی های آن در شرایط بارانی دارد…

• میزان فشارهوا و همچنین اندازه و سلامت آج لاستیک لاستیک خودرو را به صورت ماهیانه و منظم بررسی کنید.

مفهوم تایرهای تابستانی، زمستانی و تمام فصل چیست؟

2- تجهیزات ایمنی و روشنایی

– سیستم برف پاک کن خودرو نقش مهمی در تامین دید مورد نیاز راننده در هوای بارانی دارد، قبل از تصمیم به سفر در فصول بارندگی، از سلامت موتور های برف پاککن، شیشه شور و تیغه ها اطمینان حاصل کنید.

• به صورت منظم تیغه های برف پاک کن خودرو را بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض کنید.

چگونه در باران ایمن برانیم

– برای سفر در زمان بارندگی، از عملکرد صحیح و استاندارد بودن چراغ های خودرو خود مطمئن باشید، ضمنا این نکته را فراموش نکنید که پرتاب نور بیشتر الزاما به معنی دید بهتر در زمان بارندگی نیست، نور چراغ های زنون و هد لایت که این روزها طرفداران زیادی میان جوانان پیدا کرده اند، در غالب موارد سفید رنگ است و نور سفید، با وجود قدرت پرتاب بیشتر، موجب کاهش دید در زمان بارندگی خواهد شد، چرا که میزان بازتاب نور سفید رنگ بسیار بالاست….

• سیستم روشنایی خودرو را به طور منظم بازدید کنید.

– ترمز ها:در زمان بارندگی، همواره چسبندگی تایر ها کمتر از دیگر مواقع است، همچنین احتمال خیس شدن دیسک و لنت های ترمز نیز وجود دارد، بنابراین احتمال قفل شدن چرخ ها، یا بالعکس، کاهش قدرت ترمز وجود دارد اما در صورتی که سیستم ترمز و ABS خودرو عملکرد ایده آل خود را داشته باشند، می‌توان امیدوار بود تاثیرات مضر بارندگی بر قدرت ترمز خودرو، به حداقل ممکن برسد.

• از لنت های استاندارد و با کیفیت استفاده کنید، روغن ترمز خودرو را نیز در موعد مقرر در دفترچه راهنمای خودرو تعویض نمایید.

اما طرز صحیح رانندگی در هوای بارانی چیست؟

• شاداب و سرحال پشت رول بنشینید!

در شرایط جوی نا مساعد، تمرکز کامل و توجه جدی راننده به جاده بیشتر از دیگر مواقع اهمیت دارند، بنابراین حتما سرحال و قبراق پشت فرمان بنشینید و اگر حتی کمی احساس خستگی می‌کنید، توقف کرده و دقایقی استراحت کنید…

• فرمان خودرو را با هر دو دست کنترل کنید!

هنگامی که در هوای بارانی می رانید، آب گرفتگی های مسیر و دریاچه هایی که معمولا سرو کله شان وسط بزرگراه ها پیدا می شود، از بزرگترین خطرات در کمین شما هستند، زمانی که با سرعت وارد یکی از آن ها می شوید، به یکباره نیرویی بازدارنده را در مقابل حرکت خودرو حس می‌کنید (به این اتفاق، *آب سواری می گوییم)، همچنین احتمال اینکه فرمان خودرو به طور ناگهانی به یک سمت کشیده شده و باعث انحراف خودرو شود بسیار زیاد است، بنابراین زمانیکه در بارندگی سفر می‌کنید، نیروی بیشتری صرف هدایت فرمان خودرو کنید.

راهنمای کامل رانندگی در هوای بارانی

*برای آشنایی کامل با پدیده آب سواری و راه های مقابله با آن، این مطلب را مطالعه نمایید.

چرا در باران لیز میخوریم؟ پدیده آب سواری چیست؟

• دست یا انگشت خود را در وسط فرمان نگذارید!

قراردادن دست یا انگشتان بر روی وسط غربیلک، کنترل راننده را بر روی فرمان خودرو کاهش، و زمان عکس العمل او را به شدت افزایش می دهد، همچنین در صورت انحراف فرمان، احتمال آسیب دیدگی و شکستن دستها نیز وجود دارد.

راهنمای کامل رانندگی در هوای بارانی

• در استفاده از برف پاک کن خساست به خرج ندهید!

هرچقدر دید شما به اطراف خودرو و جاده بیشتر باشد، شما آمادگی بیشتری برای واکنش نشان دادن و کنترل بهتر خودرو دارید، برف پاک کن خودرو اساسی ترین نقش را در حفظ دید شما به جاده دارد، متاسفانه بسیاری از رانندگان، همواره سعی در استفاده حداقلی از برف پاک کن دارند! یعنی تا زمانی که دید جلو به صورت صد درصدی مغشوش نشده باشد، برف پاک کن خودرو را روشن نمی‌کنند! این عمل عجیب، هیچ سودی عایدتان نخواهد کرد! اما خطرات بسیاری برای شما به ارمغان خواهد آورد…

راهنمای کامل رانندگی در هوای بارانی

• از بخار زدای شیشه ها استفاده کنید!

در هوای بارانی، به دلیل اختلاف دمای بیرون و داخل خودرو و نیز افزایش رطوبت هوا، شیشه های خودرو به راحتی پوشیده از بخار خواهند شد و استفاده بجا از بخار زدای شیشه و سیستم تهویه مطبوع خودرو، نقش مهمی در حفظ دید لازم راننده دارند. بنابر این همیشه گرم کن شیشه عقب خودرو را روشن نگه دارید، برای پاک شدن شیشه جلو و شیشه های کناری نیز از سیستم بخار زدا استفاده کنید.

راهنمای کامل رانندگی در هوای بارانی

– در خودروهایی که فاقد سیستم بخار زدا هستند، به منظور کاهش رطوبت داخل کابین، سیستم تهویه هوا را روشن کنید(دمای تنظیم شده می‌تواند گرم یا سرد باشد…)همچنین سیستم گردش هوا داخل کابین را خاموش کرده و خروجی باد را نیز به سمت بالا (شیشه ها) تنظیم کنید. افزایش سرعت فن تهویه نیز به افزایش سرعت خشک شدن بخار شیشه ها کمک خواهد کرد.

راهنمای کامل رانندگی در هوای بارانی

• با چراغ روشن برانید!

بارندگی و وجود قطرات باران، علاوه بر کاهش دید شما نسبت به محیط پیرامون، دید دیگر خودروها و عابرین پیاده به شما را نیز کاهش می دهد، با روشن کردن چراغ های خودرو(نورپایین!) علاوه بر اینکه دید بهتری به جاده و ترافیک روبرو پیدا می‌کنید، به دیده شدن خود توسط عابرین دیگر نیز کمک خواهید کرد.

– استفاده از نور بالا ممکن است به خاطر انعکاس نور به سمت خودتان، دیدتان را کاهش دهد.

– رانندگی با چراغ روشن در بارندگی، در بسیاری از کشور ها اجباری است!

راهنمای کامل رانندگی در هوای بارانی

• آهسته و با حوصله برانید!

لازم است سرعت حرکت خودرو را متناسب با میزان دید و لغزندگی مسیر تنظیم کنید تا خطر از دست رفتن کنترل خودرو را به حداقل برسانید، پس از شتاب گیری بی مورد و ترمز گرفتن شدید خودداری کنید.

– سرعت مطمئنه را انتخاب کنید نه سرعت مجاز!

• از دیگر خودروها فاصله بگیرید!

در ابتدای این مطلب اشاره کردیم که در زمان بارش باران، قدرت ترمز گیری خودرو به شدت کاهش می یابد، بنابراین در رعایت فاصله طولی با خودروهای جلویی دقتی دوچندان صرف نمایید، همچنین همیشه فرض کنید خودرویی که در کنار شما در حال حرکت است، دارای راننده ای کاملا مبتدی است که ممکن است هر لحظه برای شما نیز خطر ایجاد کند، پس از سبقت های پر ریسک و…. خودداری کنید.

راهنمای کامل رانندگی در هوای بارانی

• از تغییر مسیر تندوتیز و ناگهانی اجتناب کنید!

همواره به یاد داشته باشید که چسبندگی خودرو در این شرایط قابل پیش بینی نیست، بنابراین سعی کنید زمان تصمیم گیری برای تغییر مسیر خود را کاهش دهید تا مجبور به تغییر لین ناگهانی و.. نشوید، چرا که در شرایط بارانی، احتمال کم فرمانی، بیش فرمانی و در نهایت اسپین شدن خودرو بسیار بیشتر است…

• از هرگونه ریسک بپرهیزید!

محدودیت ها و حداکثر توانایی حرکتی خودرو (لیمیت ها)، همواره جزو مهم ترین نکاتی است که راننده باید به آنها اشراف داشته باشد، اما باید بدانید که در زمان بارندگی، تمام لیمیت هایی که از خودرو خود می شناسید متفاوت خواهند شد، بنابراین هرچقدر هم که برای رسیدن به مقصد خود عجله دارید، سعی کنید هرگز به آزمودن محدودیت های (لیمیت ها) خودرو خود فکر نکنید.

• زرنگ بازی را فراموش کنید!

بارها دیده ایم هنگامی که آب گرفتکی باعث بسته شدن قسمتی از مسیر و ایجاد ترافیک شده است، برخی رانندگان که خود را تافته جدا بافته و اصطلاها ” زرنگ” تصور می‌کنند، خط شکنی کرده و به دل آب می زنند!

در این مواقع لطفا نه وسوسه شوید که پشت سر این افراد حرکت کنید و نه زیاد حرص بخورید!

زیانی که تماس آب با قطعات این خودروها (که عمدتا دمای بالایی هم دارند!) دارد، بسیار بیشتر از صرفه جویی زمانی است که عاید آن راننده خواهد شد…

راهنمای کامل رانندگی در هوای بارانی

• از ترمز زدن آنی اجتناب کنید!

ترمز با شدت و آنی در جاده‌ای خیس و لغزنده، به شدت شمارا به لیز خوردن و انحراف از مسیر نزدیک خواهد کرد. به خصوص اگر خودروی شما به سیستم های ABS و EBD مجهز نباشد، پس با سرعت مطمئنه حرکت کنید تا مجبور نباشید برای توقف کامل ماشین‌تان ترمز ناگهانی بزنید.

• 30 دقیقه ابتدای بارندگی، خطرناک ترین زمان!

حدود 30 دقیقه بارش مداوم لازم است تا جاده شسته شده و از روغن پاک شود. بنابراین در زمانی که بارش تازه شروع شده رانندگی نکنید و این کار را به نیم ساعت تا یک ساعت بعد از آغاز بارش باران موکول نمایید.

– هنگامی که به پیچ ها نزدیک میشوید، طوری عمل کنید تا قبل از ورود به پیچ به سرعت مد نظر خود دست یافته باشید….

راهنمای کامل رانندگی در هوای بارانی

کلام آخر:

روش صحیح رانندگی در هوای بارانی کاهش سرعت و زیاد کردن فاصله اتومبیل با سایر خودروهاست.

اگر این موارد را به طور کامل رعایت کنید، شما راننده خوبی برای راندن در هوای بارانی خواهید بود.

در این مطلب و مطلب معرفی پدیده آب سواری، سعی شد به تمام نکات و موارد لازم برای داشتن یک رانندگی امن و بدور از استرس در آب و هوای نا مساعد، از پیش پا افتاده ترین نکته تا نکاتی که تنها رانندگان حرفه ای قادر به انجام آنها هستند بپردازیم.

کی لس استارتر خودرو در اصفهان

دوربین خودرو 360 در اصفهان

کروز کنترل در اصفهان

نصب شیشه دودی خودرو در اصفهان

خرید مانیتور خودرو در اصفهان

نصب دزدگیر خودرو در اصفهان

خرید دزدگیر سیم کارتی در اصفهان

نصب سیستم صوتی در اصفهان

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب دکمه استارت در اصفهان

نصب سنسور دنده عقب در اصفهان

نصب کاور بدنه در اصفهان

ردیاب زیتونیکس در اصفهان

دزدگیر زیتونیکس در اصفهان

نصب آپشن خودرو در اصفهان

نصب آینه تاشو برقی خودرو در اصفهان

ساخت تخته شیب و فایبرگلاس در اصفهان

استریو آرام در اصفهان

نصب GPS در اصفهان

نصب دزدگیر تصویری در اصفهان

نصب مانیتور سر صندلی در اصفهان

نصب دوربین دنده عقب در اصفهان

 

 

]]>
http://stereoaram.ir/%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%87%d9%88%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%88-%d8%ac%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%84%d8%ba%d8%b2%d9%86/feed/ 0
گل پخش کن( شلگیر) چیست؟ http://stereoaram.ir/%da%af%d9%84-%d9%be%d8%ae%d8%b4-%da%a9%d9%86-%d8%b4%d9%84%da%af%db%8c%d8%b1-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/ http://stereoaram.ir/%da%af%d9%84-%d9%be%d8%ae%d8%b4-%da%a9%d9%86-%d8%b4%d9%84%da%af%db%8c%d8%b1-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/#respond Mon, 25 Feb 2019 06:14:16 +0000 http://stereoaram.ir/?p=2883 این محصول جزو قطعات کسری اکثر اتومبیل ها می باشد، که از سوی کارخانه سازنده بر روی این اتومبیل نصب نمی گردد حال آنکه از ارزان ترین خودروهای بازار تا گرانترین خودروهای بازار از مزایای این قطعه بهره مند می باشند و مهمترین مزایا و ویژگیهای آن، جلوگیری از پاشیده شدن مواد گوناگون روی سطح جاده به زیر و پشت اتومبیل (مانند قیر، آبهای سطحی و گل و لای و …) می باشد ضمن اینکه با نصب این قطعه نمای کلی اتومبیل خصوصا نمای پشت آن تغییر شکل یافته و بلندی ارتفاع صندوق عقب را به طور محسوسی کمتر نمایان می سازد، کیفیت بالای این قطعه و قیمت مناسب آن در مقایسه با نمونه های اورجینال آن بسیار قابل توجه است.
شلگیر یا همان گل پخش کن قطعه ای از جنس پلاستیک است.
شلگیرها در خودرو پشت چرخ و جلوی چرخ به حالت نیم دایره ای شکل قرار می گیرند.
شلگیر جلو جلویی
شلگیر جلو جلویی در بسیاری از خودروها از نظر اندازه کوچکتر هستند.
البته این مقایسه میان دو شلگیر جلو صورت گرفته است و شلگیر عقب نقشی نداشته است.
این شلگیر دارای دو قسمت بر روی خود می باشد:
دریچه ای درب دار
این دریچه برای آن تعبیه شده تا امکان دسترسی به برخی قطعات (جلوبندی) زیر شلگیر آسان تر گردد.
و در ضمن لازم نباشد تا هر سری گل پخش کن را باز و بسته کنند.
شیار های افقی
این شیار ها در واقع برای جابجایی هوای موتور و محیط اطراف می باشند.
شلگیر جلو عقبی
خیلی ها ، به اشتباه تصور می کنند که شلگیر جلو عقبی ربطی به شلگیر عقب دارد.
که این امر صحت نداشته و شلگیر عقب به صورت یک تکه و بزرگ می با شد.
همانطور که از نامش بر می آید، شلگیر ها مانع آن می شوند تا سنگ ، خس و خاشاک و گل و لای به چرخ بچسبد.
ولی اگر هم به چرخ ها چسبیدند با کمک نیروی گریز از مرکز به هنگام چرخش چرخ ها از آنها جدا می شوند.
زیرا ممکن است باعث صدمه و یا اختلال در عملکرد آن قطعات شود.
علاوه بر این شلگیر ها نمایی دیدنی به چرخ ها می دهند و به نوعی باعث جذابیت و زیبایی هرچه بیشتر آنها می شوند. این قطعات ارزشمند نیز در حفظ رنگ خودرو اهمیت خاصی دارا می باشند. در نهایت شما می توانید با صرف هزینه اندک این وسیله کارآمد را از فروشگاه معتبر تهیه کنید.

کی لس استارتر خودرو در اصفهان

دوربین خودرو 360 در اصفهان

کروز کنترل در اصفهان

نصب شیشه دودی خودرو در اصفهان

خرید مانیتور خودرو در اصفهان

نصب دزدگیر خودرو در اصفهان

خرید دزدگیر سیم کارتی در اصفهان

نصب سیستم صوتی در اصفهان

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب دکمه استارت در اصفهان

نصب سنسور دنده عقب در اصفهان

نصب کاور بدنه در اصفهان

ردیاب زیتونیکس در اصفهان

دزدگیر زیتونیکس در اصفهان

نصب آپشن خودرو در اصفهان

نصب آینه تاشو برقی خودرو در اصفهان

ساخت تخته شیب و فایبرگلاس در اصفهان

استریو آرام در اصفهان

نصب GPS در اصفهان

نصب دزدگیر تصویری در اصفهان

نصب مانیتور سر صندلی در اصفهان

نصب دوربین دنده عقب در اصفهان

]]>
http://stereoaram.ir/%da%af%d9%84-%d9%be%d8%ae%d8%b4-%da%a9%d9%86-%d8%b4%d9%84%da%af%db%8c%d8%b1-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/feed/ 0
چرا آنتن فیبر کربن؟! http://stereoaram.ir/%da%86%d8%b1%d8%a7-%d8%a2%d9%86%d8%aa%d9%86-%d9%81%db%8c%d8%a8%d8%b1-%da%a9%d8%b1%d8%a8%d9%86%d8%9f/ http://stereoaram.ir/%da%86%d8%b1%d8%a7-%d8%a2%d9%86%d8%aa%d9%86-%d9%81%db%8c%d8%a8%d8%b1-%da%a9%d8%b1%d8%a8%d9%86%d8%9f/#respond Sun, 24 Feb 2019 05:56:32 +0000 http://stereoaram.ir/?p=2885 در تعداد زیادی از خودروها آنتن فابریک خودرو زیبایی خاصی ندارد و یا بسیار بزرگ است. آنتن فیبر کربن با زیبایی بسیار خاص باعث زیبایی خودرو می ‌شود و علاوه بر آن از برخورد احتمالی آن با سقف و اشیاء مختلف جلوگیری می ‌کند. جنس بدنه آنتن آلومینیوم به‌علاوه طرح کربن است. این محصول دارای تبدیل‌ های مختلف جهت نصب روی خودروهای مختلف است. طول این محصول حدود ۱۲ سانتی متر است.
در خودرو های جدید آنتن اکتیو جایگزین آنتن های قدیمی با نام پسیو که دارای میله ای بلندی بودند، گردیده است.
آنتن اکتیو دارای طول بسیار کوتاه ولی با قدرت گیرندگی بسیار بالایی می باشد.
این آنتن ها به یک مدار الکترونیکی متصل هستند که وظیفه تقویت سیگنال دریافتی را بر عهده دارند. مقدار تقویت سیگنال در خودروهای گوناگون و مدارات تقویت کننده گوناگون متفاوت از حدود ۱۵ الی ۳۵ دسی بل می باشد.

این تقویت آنتن باعث می شود که در نقاطی که سیگنال فرستنده ضعیف است، کیفیت تصویر یا صدای مطلوب دریافت گردد.

با ورود فناوری های جدید به عرصه صنعت خودروسازی روزانه آپشن های جدیدی برای خودرو روانه بازار می شود. یکی از این آپشن ها آنتن کوسه ای (بال کوسه ای) است. آنتن کوسه ای علاوه بر زیبایی ظاهری دارای طراحی منحصر به فردی نیز است، که استایل قابل توجهی را عرضه می کند. امروزه بزرگترین شرکت های خودروسازی جهان همچون BMW، تویوتا، فولکس واگن و لکسوس، جدیدترین محصولات تولیدی خود را به آنتن های کوسه ای مجهز کرده اند. آنتن کوسه ای از قابلیت گیرندگی بالایی برخوردار است. آنتن کوسه ای می تواند امواج رادیویی FM/AM و … را دریافت کند. همچنین آنتن کوسه ای از قابیلت استفاده در سیستم GPS و امواج تلویریونی نیز برخوردار است. آنتن بال کوسه ای علاوه بر جذابیت ظاهری در رنگ بندی های مختلفی نیز عرضه می شوند که شما می توانید متناسب با سلیقه خود و رنگ بدنه خودروی خود از آن استفاده کنید.

کی لس استارتر خودرو در اصفهان

دوربین خودرو 360 در اصفهان

کروز کنترل در اصفهان

نصب شیشه دودی خودرو در اصفهان

خرید مانیتور خودرو در اصفهان

نصب دزدگیر خودرو در اصفهان

خرید دزدگیر سیم کارتی در اصفهان

نصب سیستم صوتی در اصفهان

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب دکمه استارت در اصفهان

نصب سنسور دنده عقب در اصفهان

نصب کاور بدنه در اصفهان

ردیاب زیتونیکس در اصفهان

دزدگیر زیتونیکس در اصفهان

نصب آپشن خودرو در اصفهان

نصب آینه تاشو برقی خودرو در اصفهان

ساخت تخته شیب و فایبرگلاس در اصفهان

استریو آرام در اصفهان

نصب GPS در اصفهان

نصب دزدگیر تصویری در اصفهان

نصب مانیتور سر صندلی در اصفهان

نصب دوربین دنده عقب در اصفهان

 

 

]]>
http://stereoaram.ir/%da%86%d8%b1%d8%a7-%d8%a2%d9%86%d8%aa%d9%86-%d9%81%db%8c%d8%a8%d8%b1-%da%a9%d8%b1%d8%a8%d9%86%d8%9f/feed/ 0
نوار دور رینگ چه مزایایی دارد؟؟ http://stereoaram.ir/%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d9%88%d8%b1-%d8%b1%db%8c%d9%86%da%af/ http://stereoaram.ir/%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d9%88%d8%b1-%d8%b1%db%8c%d9%86%da%af/#respond Sat, 23 Feb 2019 07:52:30 +0000 http://stereoaram.ir/?p=2887 رینگ و لاستیک، تنها قسمتی از خودروها هستند که به صورت مستقیم با جاده در ارتباط اند و اصطلاحا پای خودرو هستند. به همین دلیل از اهمیت این قسمت از خودرو نمی ‌توان چشم ‌پوشی کرد، رینگ و لاستیک خوب علاوه بر زیبایی در امنیت و راحتی خودرو تاثیر بسیار زیادی دارد و شدیدا توصیه می ‌شود که به صورت منظم سلامتی این بخش از خودرو بررسی شود.
پس از جهت داشتن خودرویی با ظاهری زیبا و مناسب داشتن رینگ سالم از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.
نوار دور رینگ یکی از وسایل تزیینی می باشد که می توان از فروشگاه معتبر تهیه نمود. این وسیله کارآمد با داشتن حجم کم می تواند به خودروی شما زیبایی قابل توجهی بیفزاید تا حدی که خودروی شما نوتر به نظر برسد.
این نوار پلاستیکی به راحتی و سهولت قابل نصب بر روی کلیه رینگ های انواع خودروها می باشد. این نوار علاوه بر زیبایی بخشیدن به خودروی شما از رینگ های شما به خصوص لبه های آن محافظت می نماید.
نوار دور رینگ مناسب نصب بر روی تمامی خودرو ها و موتور سیکلت ها می باشد.
این نوار که به راحتی بر روی لبه های رینگ خودرو نصب می شود باعث زیبایی و درخشان شدن رینگ خودرو می شود. این نوار که از جنس پلاستیک فشرده است را می توان به وسیله چسب دو طرفه ضد آبی که  پشت نوار نصب شده بر روی رینگ خودرو نصب کرد.
توجه داشته باشید که قبل از نصب این نوار، رینگ را به خوبی شسته و بعد از خشک شدن این محصول را بچسبانید.
هر بسته از این نوار برای ۴ عدد رینگ تا سایز ۲۲ اینچ کافیست.
در نهایت جنس پلاستیک مرغوب می باشد که در برابر آفتاب تغییر رنگ نمی دهد و دارای رنگ بندی متنوع می باشد که بسته به سلیقه خود می توانید هر رنگی مد نظر دارید را به آسانی هر چه تمام تر سفارش دهید.

کی لس استارتر خودرو در اصفهان

دوربین خودرو 360 در اصفهان

کروز کنترل در اصفهان

نصب شیشه دودی خودرو در اصفهان

خرید مانیتور خودرو در اصفهان

نصب دزدگیر خودرو در اصفهان

خرید دزدگیر سیم کارتی در اصفهان

نصب سیستم صوتی در اصفهان

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب دکمه استارت در اصفهان

نصب سنسور دنده عقب در اصفهان

نصب کاور بدنه در اصفهان

ردیاب زیتونیکس در اصفهان

دزدگیر زیتونیکس در اصفهان

نصب آپشن خودرو در اصفهان

نصب آینه تاشو برقی خودرو در اصفهان

ساخت تخته شیب و فایبرگلاس در اصفهان

استریو آرام در اصفهان

نصب GPS در اصفهان

نصب دزدگیر تصویری در اصفهان

نصب مانیتور سر صندلی در اصفهان

نصب دوربین دنده عقب در اصفهان

 

 

]]>
http://stereoaram.ir/%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d9%88%d8%b1-%d8%b1%db%8c%d9%86%da%af/feed/ 0
هد لایت (چراغ جلو) http://stereoaram.ir/%d9%87%d8%af-%d9%84%d8%a7%db%8c%d8%aa-%da%86%d8%b1%d8%a7%d8%ba-%d8%ac%d9%84%d9%88/ http://stereoaram.ir/%d9%87%d8%af-%d9%84%d8%a7%db%8c%d8%aa-%da%86%d8%b1%d8%a7%d8%ba-%d8%ac%d9%84%d9%88/#respond Wed, 20 Feb 2019 07:13:00 +0000 http://stereoaram.ir/?p=2813 محصولات هد لایت (چراغ جلو)
آیا به دنبال این هستید که چراغ های جلو(هد لایت) ماشین‌ خود را جایگزین کنید یا فقط به دنبال یک مجموعه جدید از پوشش هد لایت می باشید؟ مشکلی نیست! ما چراغ‌های جلوی اتومبیل و برخی از سبک‌های مد روز که دوست دارید را داریم! با کلیک روی کاتالوگ آنلاین ما و انتخاب خودکار، هد لایت اتومبیل مربوطه را بررسی کنید. ما می‌دانیم که چراغ‌های جلو و یا چراغ‌های هد لایت را که منتظر آن بوده‌اید پیدا خواهید کرد. آب و هوا یک جایگزین آسان است و یا اگر می‌خواهید اتومبیل، کامیون منحصر به فرد خود را نشان دهید، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم. تنها وقتی که با یک مجموعه جدید از چراغ‌های مناسب جایگزین کردید، وقتی که با ما خرید می‌کنید ارزان و به صرفه خواهد بود.

انتخاب یک هد لایت مناسب و ایده آل برای خودروی خود

در کنار ترمز، چراغ‌های جلوی اتومبیل مهم‌ترین ویژگی‌های ایمنی وسایل نقلیه شما هستند. چراغ‌های جلوی اتومبیل به شما این امکان را می‌دهند که جاده را به وضوح ببینید و به خصوص در طول شب و هوای بد خیلی مهم‌تر شده‌اند. اما در نهایت، چراغ‌های جلوی اتومبیل به هر دلیلی آسیب ‌می بینند و وقتی این اتفاق می‌افتد، شما باید آماده باشید تا یک تعویض داشته باشید. قبل از اینکه به نزدیک‌ ترین مغازه بروید، باید از نوع درست چراغ‌های جلوی اتومبیل که می‌توانید برای خودروی خود استفاده کنید، آگاه باشید.

کدام نوع حباب هد لایت مناسب خوروی شما می باشد؟
اگر اولین بار است که چراغ‌های جلوی اتومبیل خود را تعویض می کنید، به احتمال زیاد، یک لامپ هالوژن است. لامپ‌های هالوژن امروزه به وفور مورد استفاده قرار می ‌گیرند و معمولا از ۴۰۰ تا ۶۰۰ ساعت بازدهی دارند. اینها در واقع در بسیاری از انواع مدل های هد لایت ها ظاهر می‌شوند. و برای اینکه بدانید خودروی شما چه نوع هد لایتی را دارا می باشد بهتر است که لامپ را از محل خود خارج کنید و نوع لامپ آن را بخوانید، که در عین حال، اغلب صاحبان خودروها به سادگی چراغ وسیله نقلیه خود را تعویض می‌کنند. با این حال، این امکان وجود دارد که به دنبال یک جایگزین بهتر بروید، به خصوص اگر فکر می‌کنید نور ساطع شده از چراغ ماشین‌ برای سلیقه شما خیلی کم ‌نور است. وظیفه اصلی چراغ‌های جلوی ماشین روشن کردن شاهراه و تسهیل رانندگی بدون خستگی و ایمن است. در نتیجه منابع نور آن‌ها اجزای اصلی و ضروری وسیله نقلیه هستند.

کی لس استارتر خودرو در اصفهان

دوربین خودرو 360 در اصفهان

کروز کنترل در اصفهان

نصب شیشه دودی خودرو در اصفهان

خرید مانیتور خودرو در اصفهان

نصب دزدگیر خودرو در اصفهان

خرید دزدگیر سیم کارتی در اصفهان

نصب سیستم صوتی در اصفهان

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب دکمه استارت در اصفهان

نصب سنسور دنده عقب در اصفهان

نصب کاور بدنه در اصفهان

ردیاب زیتونیکس در اصفهان

دزدگیر زیتونیکس در اصفهان

نصب آپشن خودرو در اصفهان

نصب آینه تاشو برقی خودرو در اصفهان

ساخت تخته شیب و فایبرگلاس در اصفهان

استریو آرام در اصفهان

نصب GPS در اصفهان

نصب دزدگیر تصویری در اصفهان

نصب مانیتور سر صندلی در اصفهان

نصب دوربین دنده عقب در اصفهان

 

 

]]>
http://stereoaram.ir/%d9%87%d8%af-%d9%84%d8%a7%db%8c%d8%aa-%da%86%d8%b1%d8%a7%d8%ba-%d8%ac%d9%84%d9%88/feed/ 0
خودروهایی با دوربین ۳۶۰ درجه http://stereoaram.ir/%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%db%b3%db%b6%db%b0-%d8%af%d8%b1%d8%ac%d9%87/ http://stereoaram.ir/%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%db%b3%db%b6%db%b0-%d8%af%d8%b1%d8%ac%d9%87/#respond Tue, 19 Feb 2019 06:09:34 +0000 http://stereoaram.ir/?p=2815 خودرو خود را ایمن تر و آسوده خاطر تر پارک کنید. اما دوربین ۳۶۰ درجه چگونه کار می کند؟

خودرو ها روز به روز بزرگتر می شوند. فقط به مینی و یا فولکس‌ واگن گلف در مقایسه با اولین تکرار آن‌ها نگاه کنید و متوجه موضوع خواهید شد.
خودروهایی همچون نیسان Qashqai، پژو ۳۰۰۸ وSkoda Karoq نیز در حال افزایش محبوبیت هستند.
این نوع خودروها براساس خانواده هاچ بک هستند، اما ارتفاع سواری را افزایش داده‌اند وعموما بلندتر و پهن‌تر هستند. خوشبختانه، تکنولوژی به موازات سایز ماشین‌ها رشد می‌کند و تجهیزات زیادی در آنجا وجود دارد که به یکی از بزرگ‌ترین مشکلات مربوط به خودروهای بزرگ کمک می‌کند: پارکینگ.
اکثر ماشین‌های جدید نوعی سنسور متصل به آن‌ها دارند که در رابطه با این که چقدر به یک شی نزدیک هستید، بوق می‌زنند. برخی حتی دوربین عکس هم دارند، پس شما می‌توانید پشت سر خود را ببینید. اما یکی از آخرین گرایش‌ها در میان تولید کنندگان، استفاده از یک دوربین ۳۶۰ درجه است.

دوربین خودرو 360 در اصفهان چیست؟

دوربین خودرو 360 در اصفهان دید چشم یک پرنده از خودروی شما را به شما می‌دهد، بنابراین شما می‌توانید همه اطراف خود را در هنگام مانور ببینید. دیدن خودروی خود از بالا، به شما نشان می ‌دهد که خودروی شما دقیقا کجا است، همچنین جایی که اشیا اطراف شما هستند. به طور کلی، این سیستم‌ها تنها در سرعت‌های پارک کار می‌کنند، بنابراین در حالی که در سرعت‌های نرمال حرکت می‌کنید، به آن‌ها دسترسی ندارید.

دوربین ۳۶۰ درجه چگونه کار می‌کند؟
این سیستم‌ها از ویدئو استفاده می‌کنند (معمولا حداقل ۴) که در اطراف خودرو قرار گرفته‌اند، تا یک تصویر را بر روی صفحه نمایش که از بالا به نظر می‌رسد، ایجاد کنند. آن‌ها همچنین به شما اجازه می‌دهند که در همان زمان به دیدگاه‌های جلو و عقب نگاه کنید. در نهایت شما می توانید با صرف هزینه اندک خودرو خود را به یک ماشین ایده آل تبدیل نمایید.

کی لس استارتر خودرو در اصفهان

دوربین خودرو 360 در اصفهان

کروز کنترل در اصفهان

نصب شیشه دودی خودرو در اصفهان

خرید مانیتور خودرو در اصفهان

نصب دزدگیر خودرو در اصفهان

خرید دزدگیر سیم کارتی در اصفهان

نصب سیستم صوتی در اصفهان

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب دکمه استارت در اصفهان

 

]]>
http://stereoaram.ir/%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%db%b3%db%b6%db%b0-%d8%af%d8%b1%d8%ac%d9%87/feed/ 0
چگونه از خودروی خود محافظت کنیم؟؟ http://stereoaram.ir/%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%af-%d9%85%d8%ad%d8%a7%d9%81%d8%b8%d8%aa-%da%a9%d9%86%db%8c%d9%85%d8%9f%d8%9f/ http://stereoaram.ir/%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%af-%d9%85%d8%ad%d8%a7%d9%81%d8%b8%d8%aa-%da%a9%d9%86%db%8c%d9%85%d8%9f%d8%9f/#respond Mon, 18 Feb 2019 07:21:55 +0000 http://stereoaram.ir/?p=2749 به عنوان یکی از بزرگترین سرمایه گذاری هایی که در طول زندگی برای خودروی خود انجام می دهید، زمانی است که برای حفاظت از ماشین خود از سارقان دست به تهیه قفل فرمان می زنید.

یکی از ساده ترین راه های افزایش امنیت خودرو شما این است که قفل فرمان را تنظیم کنید – نه تنها این به دلیل بازدارندگی تصویری بلکه به دلیل قرار گرفتن آشکار آنها عمل بازدارندگی ایجاد می کند و آنها را به طور کامل از فرمان بی حرکت می کند. قفل چرخ فرمان یک سیستم بازدارنده سرقت، ردیابی / دستگاه ضد سرقت است که، همانطور که از نامش بر می آید، فرمان چرخ یک خودرو را از بین می برد. Mayhew و همکارانش (۱۹۷۶) پیشنهاد کردند که چنین وسیله ای احتمال به سرقت رفتن یک اتومبیل را به مراتب کاهش می دهد. قفل فرمان متصل به فرمان خودرو برای قفل کردن آن در محل، و جلوگیری از سرقت شدن خودرو می باشد.
دو نوع اصلی برای این قفل وجود دارد:
اولین نوع آن از چرخ فرمان بصورت افقی عبور می کند و در موقعیت ساعت ۳ و ۹ قرار می گیرد. این نوع از قفل فرمان از چرخش بسیار زیاد فرمان جلوگیری می کند.
نوع دوم به بالای چرخ فرمان متصل می شود و انتهای آن از روی تیغه جلو عبور می کند تا از چرخیدن چرخ جلوگیری کند. در هر صورت، نصب قفل چرخ فرمان آسان است و یک راه عالی برای جلوگیری از بیشتر سارقان خودرو می باشد.

 

نصب دکمه استارت در اصفهان

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب سیستم صوتی در اصفهان

خرید دزدگیر سیم کارتی در اصفهان

نصب دزدگیر خودرو در اصفهان

خرید مانیتور خودرو در اصفهان

نصب شیشه دودی خودرو در اصفهان

کروز کنترل در اصفهان

دوربین خودرو 360 در اصفهان

کی لس استارتر خودرو در اصفهان

]]>
http://stereoaram.ir/%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%af-%d9%85%d8%ad%d8%a7%d9%81%d8%b8%d8%aa-%da%a9%d9%86%db%8c%d9%85%d8%9f%d8%9f/feed/ 0
بهترین آپشن های خودرو http://stereoaram.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a2%d9%be%d8%b4%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88-2/ http://stereoaram.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a2%d9%be%d8%b4%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88-2/#comments Sun, 17 Feb 2019 14:46:47 +0000 http://stereoaram.ir/?p=2752 بعضی از آپشن ها باعث می شوند تا خودرو شما سریع تر و آسان تر به فروش برسد در حالی که بعضی از آپشن ها فقط باعث هدر رفتن پول شما می شوند. در این جا ما به بررسی آپشن هایی می پردازیم که باعث فروش هر چه سریع تر خودرو شما می شود.

۱- ترمز اظطراری خودکار
آپشنی است که می تواند زندگی شما را نجات دهد! اکثر مردم موافق هستند که این آپشن بسیار ارزشمند است.ترمز اظطراری خودکار سیستمی است که از خطرات ناگهانی از طریق اسکن مسیر جلو ماشین جلو گیری می کند، اگر سنسور تشخیص یک تصادف در آینده را بدهد به راننده هشدار می دهد و اگر راننده نتواند واکنش مناسب نشان دهد ترمز اضطراری می کند.

۲- گیربکس اتوماتیک
گیربکس اتوماتیک مناسب کسانی است که می‌خواهند مسافت های طولانی را بپیمایند،خانواده های جوان و کسانی که کم تر از موبایل خود استفاده می کنند. و هنگام فروش خودرو های اتوماتیک تقریبا پول پرداختی شما برای این‌ آپشن باز می گردد.

۳- چرخ های آلیاژی
در صنعت خودرو به این آپشن ها، آپشن مرحله ای می گویند : شرایطی که برخی از ویژگی ها به عنوان آپشن های مورد انتظار مطرح می شوند، تا جایی که همه چنین آپشنی را می‌ خواهند، حتی در ارزان ترین اتومبیل ها. چرخ های آلومینیومی نمونه خوبی از این نوع آپشن ها هستند. چند سال پیش، آن ها یک آپشن بودند، اما در حال حاضر اکثر اتومبیل ها آن ها را به عنوان استاندارد در خودرو های خود به کار می‌برند.این امکان وجود دارد که به چرخ های آلیاژی بزرگتر ارتقا یابند. آن ها ممکن است ظاهر جذابی به خودرو شما بدهند اما هنگام فروش پول اضافی بابت آن ها دریافت نخواهید کرد. نسخه های اولیه اتومبیل هایی مانند فورد فیستا و یا فیات پاندا هنوز هم با چرخ های فولادی عرضه می شوند؛ برای اینکه خودرو خود را هنگام فروش راحت تر بفروش برسانید چرخ های آلومینیومی را فراموش نکنید.

۴-دوربین عقب
یک دوربین عقب خوب باعث می شود که پارک کردن راحت تر و ایمن تر بشود، ومانند این است که یک جفت چشم اضافی را در اختیار راننده قراربدهید. وقتی که برای اولین بار امتحان شد تعداد زیادی از مردم‌ نمی توانستند رانندگی بدون آن را تصور کنند.

 

نصب دکمه استارت در اصفهان

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب سیستم صوتی در اصفهان

خرید دزدگیر سیم کارتی در اصفهان

نصب دزدگیر خودرو در اصفهان

خرید مانیتور خودرو در اصفهان

نصب شیشه دودی خودرو در اصفهان

کروز کنترل در اصفهان

دوربین خودرو 360 در اصفهان

کی لس استارتر خودرو در اصفهان

]]>
http://stereoaram.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a2%d9%be%d8%b4%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88-2/feed/ 1
بهترین اتومبیل با سانروف یا مانروف http://stereoaram.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a7%d8%aa%d9%88%d9%85%d8%a8%db%8c%d9%84-%d8%a8%d8%a7-%d8%b3%d8%a7%d9%86%d8%b1%d9%88%d9%81-%db%8c%d8%a7-%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%b1%d9%88%d9%81/ http://stereoaram.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a7%d8%aa%d9%88%d9%85%d8%a8%db%8c%d9%84-%d8%a8%d8%a7-%d8%b3%d8%a7%d9%86%d8%b1%d9%88%d9%81-%db%8c%d8%a7-%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%b1%d9%88%d9%81/#respond Sat, 16 Feb 2019 05:57:58 +0000 http://stereoaram.ir/?p=2754 ۱- هوندا سیویک(مانروف استاندارد)
هوندا سیویک به عنوان یکی از بهترین ماشین ها در آمریکا طبق نظر سنجی مجله ورلد ریپورت در سال ۲۰۱۶ نامگذاری شد و دلایل خوبی برای این ادعا وجود دارد از جمله: مصرف سوخت کم، یک پخش با کیفیت بالا، یک سواری نرم و ظاهری شیک . یک دکمه برای مانروف استاندارد در مدل های مختلف کوپه و سدان وجود دارد و ازقیمت ۲۰۸۵۰ دلار برای مدل کوپه ال ایکس شروع می شود.

۲- هوندا فیت (مانروف استاندارد):
مجله کلی آبی این خودرو را به عنوان بهترین ماشین سال ۲۰۱۶ از نظر فروش دوباره می نامد ، اما چرا شما بخواهید ماشینی را بفروشید که از رانندگی با آن لذت می برید؟ هنودا فیت یکی از ارزان ترین ماشین ها با یک مانروف یا سانروف است. قیمت مدل تریم هوندا از ۱۷۸۰۰ دلار شروع می شود و شامل آپشن هایی نظیر مانروف ،ردیابی مسیر درست و دکمه استارت ماشین و فناوری اتصال به گوشی همراه را شامل می شود.

۳- فورد فیستا(مانروف اختیاری)
فورد فیستا همانند تخم مرغ عید پاک سرشار از رنگ های مختلف و ویژگی های سرگرم کننده در داخل و خارج خودرواست. این خودرو توسط مجله های ورلد ریپورت و یو اس نیوز عنوان دوم ماشبن های ارزان و کوچک را ب خود اختصاص داده است. با فرمان و تایرهای کوچک این فورد کوچک احساس رانندگی ا واقعی رابه شما می دهد، حتی اگر شما فقط به سوپر مارکت بروید و برگردید” در مدل های اس ای و اس تی مانروف اختیاری است و قیمت این آپشن از ۷۹۵ دلار در سال ۲۰۱۶ شروع می شود.

۴- سوناتا(سانروف دید وسیع اختیاری)
مجله یو اس نیوز سوناتا را برای بهترین مدل متوسط ​​در سال ۲۰۱۶ انتخاب کرده است. با وجود اینکه مدل پایه آن با قیمت کمتر از ۲۲۰۰۰ دلار شروع می شود، آن را مانند یک ماشین با کیفیت بالا در داخل احساس می کنید. اگر می خواهید یک سوناتا را با سانروف بخرید، باید مدل محدود را انتخاب کرده و هزینه ی اضافی ۳۱۰۰ دلار را برای فناوری های اضافی پرداخت کنید. خبر خوب این است که شما یک سانروف دید وسیع به همراه کلی امکانات دیگر خواهید داشت.

 

نصب دکمه استارت در اصفهان

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب سیستم صوتی در اصفهان

خرید دزدگیر سیم کارتی در اصفهان

نصب دزدگیر خودرو در اصفهان

خرید مانیتور خودرو در اصفهان

نصب شیشه دودی خودرو در اصفهان

کروز کنترل در اصفهان

دوربین خودرو 360 در اصفهان

کی لس استارتر خودرو در اصفهان

]]>
http://stereoaram.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a7%d8%aa%d9%88%d9%85%d8%a8%db%8c%d9%84-%d8%a8%d8%a7-%d8%b3%d8%a7%d9%86%d8%b1%d9%88%d9%81-%db%8c%d8%a7-%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%b1%d9%88%d9%81/feed/ 0
مزایای مانیتورهای بی سیم http://stereoaram.ir/%d9%85%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%aa%d9%88%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a8%db%8c-%d8%b3%db%8c%d9%85/ http://stereoaram.ir/%d9%85%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%aa%d9%88%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a8%db%8c-%d8%b3%db%8c%d9%85/#respond Wed, 13 Feb 2019 06:02:23 +0000 http://stereoaram.ir/?p=2763 یک دستگاه جالب و ضد سرقت که در خودرو ها قابل نصب می باشد، یک مانیتور بچه است. مانیتورهای زیادی وجود دارند که بی سیم هستند و دارای دید در شب و صوتی هستند که به شما این امکان را می دهند که مانیتور را در ماشین خود بگذارید و بازخورد زنده از آنچه اتفاق می افتد را دریافت کنید. باتری های آن “بسته های شارژ” نیز در دسترس هستند، بنابراین شما مجبور نیستید مانیتور را خارج از ماشین قرار دهید، فقط باتری را جایگزین کنید تا نظارت کامل بر آنچه اتفاق می افتد داشته باشید. بیشتر سارقان اتومبیل از سرقت ماشین منصرف خواهند شد اگر یک دوربین فیلمبرداری قابل مشاهده از طریق پنجره وجود داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که صدا را روی گیرنده تا آخرین حد خود قرار داده اید، به این ترتیب وقتی یک پنجره شکسته می شود صدای آن را می شنوید.
مانیتور ماشین کودک، راحتی، آرامش خاطر، ایمنی و احتمالا لذت قابل توجهی را در طول سفرهای طولانی با عزیزان خود به شما اضافه خواهد کرد. تصور کنید که بتوانید کودک خود را در صندلی ماشین خود در هنگام رانندگی بدون نیاز به چرخش در هر نور قرمز ببینید. دستگاه نظارت تصویری اتومبیل دیجیتال یک محصول نسبتا جدید در بازار است و فناوری مانیتور خانگی را به ماشین شما منتقل می کند. دوربین فیلمبرداری به پایه یا پنجره مجاور محدود شده و به طور مداوم ویدئویی از کودک شما را به یک مانیتور نمایشگر که در داشبورد شما قرار گرفته است می فرستد. در نهایت شما می توانید با صرف هزینه اندک این دستگاه ارزشمند را از فروشگاه های معتبر تهیه کنید.

 

نصب دکمه استارت در اصفهان

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب سیستم صوتی در اصفهان

خرید دزدگیر سیم کارتی در اصفهان

نصب دزدگیر خودرو در اصفهان

خرید مانیتور خودرو در اصفهان

نصب شیشه دودی خودرو در اصفهان

کروز کنترل در اصفهان

دوربین خودرو 360 در اصفهان

کی لس استارتر خودرو در اصفهان

]]>
http://stereoaram.ir/%d9%85%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%aa%d9%88%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a8%db%8c-%d8%b3%db%8c%d9%85/feed/ 0